BODY&SOUL European Fitness Academy powstała w styczniu 2003 r.

Swe istnienie zawdzięcza dwojgu ludziom, pasjonatom szeroko pojętego fitness: Izabeli Smolskiej i Tomaszowi Walczakowi.

Oboje wywodzą się ze szczecińskiej Akademii Fitness, gdzie stanowili główny trzon jej kadry szkoleniowej. Od roku 2001 wyszkolili na terenie Polski ponad tysiąc instruktorów fitness i trenerów personalnych, z których ponad połowa pracuje w klubach fitness i siłowniach lub prowadzi własną działalność w tej branży.

BODY&SOUL EFA oferuje zajęcia fitness i taneczne oraz kursy i szkolenia na terenie całego kraju.

Od 2012 r.  firma podzielona jest na dwa ośrodki (dwie oddzielne działalności gospodarcze) odpowiedzialne za dwa główne rejony, gdzie prowadzone są zajęcia i szkolenia:  Body&Soul EFA Izabela Smolska działający na terenie woj. lubuskiego z siedzibą i głównym ośrodkiem fitness w przygranicznym mieście Słubice, oraz Body&Soul Tomasz Walczak działający w woj. zachodniopomorskim (kursy i szkolenia).

Jeśli pasjonuje Cię fitness, zdrowy tryb życia, chciałbyś posiąść umiejętność prowadzenia zajęć a także poznać tajniki zawodu instruktora czy trenera personalnego – zapraszamy do nas. Nasze profesjonalne szkolenia zapewnią Ci to, czego oczekujesz oraz wprowadzą w wielki i pełen niezapomnianych wrażeń świat fitnessu.
Serdecznie zapraszamy!


NASZE MOTTO

             „Nie szczędź czasu na to, aby być szczęśliwym.” Phil Bosmans

Już od wieków mistrzowie wschodu nauczają i przekazują swoim uczniom zasadę równowagi pomiędzy ciałem a umysłem, w myśl powiedzenia „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Na całym świecie wielu ludzi dążąc do jedności między tymi dwoma integralnymi częściami stworzyło własną filozofię życiową. Trenując ciało i umysł osiągamy harmonię, która  pozwala w pełni cieszyć się otaczającym światem. Każdy z nas postrzega go na swój sposób, jednak bez względu na istniejące różnice między ludźmi, człowiek  pragnie ulepszać swoje życie, wzbogacać je w wartości nie tyle materialne, ile duchowe. Każdy dąży do obranych przez siebie celów, do spełnienia swych marzeń. Podążając jakąkolwiek z dróg, potrzebujemy pokładów energii do realizacji zadań  i celów, które zakładamy sobie na samym początku naszej życiowej drogi. Części z nas udaje się znakomicie pogodzić pracę zawodową, obowiązki rodzinne i relaks. Jest to ogromny sukces i każdy, kto go osiągnął, zdobył również witalność i w pewnym sensie szczęście. Jednak dla większości ludzi nie jest to takie proste, a przyczyn takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele.

Aby przepływ energii między ciałem a duszą był swobodny, potrzebujemy odpowiedniej stymulacji. I to jest właśnie główny cel naszej firmy: poprzez aktywność ruchową i zdrowy styl życia pomóc ludziom odnaleźć radość, a także spokój i harmonię.

Firma BODY&SOUL EFA wyrosła na bazie wieloletnich doświadczeń z pracy z ludźmi, którzy pragnęli, tak jak i my, cieszyć się wspaniałą kondycją psychofizyczną  na co dzień. Prowadząc zajęcia fitness instruktor ma możność zmienić na lepsze życie nie tylko swoje, ale przede wszystkim życie drugiego człowieka. Być instruktorem fitness czy trenerem personalnym to bowiem nie tylko umieć ćwiczyć i wiedzieć, jak kierować grupą czy podopiecznym, to przede wszystkim umiejętność i chęć przekazania ludziom radości życia, pozytywnej energii i wiary we własne możliwości. BODY&SOUL EFA pragnie szkolić takich właśnie instruktorów i trenerów. Poprzez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, wieloletnie doświadczenie i najnowszą wiedzę, gwarantujemy wysoki poziom szkoleń i usług fitness.
 
Mamy nadzieję, iż uczestnicząc w zajęciach i kursach organizowanych i prowadzonych przez BODY&SOUL EFA spełnią się Państwa marzenia, a zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą kontynuować przygodę związana z byciem „fit” w pełnym tego słowa  znaczeniu.

 

Z fit pozdrowieniami,

kadra BODY&SOUL EFA

Scroll